• Kreu i SHÇBA pritet në takim nga Drejtori i Përgjithshëm i SELEC

  • SHCBA: Asnjë përgjegjësi penale e punonjësve të Policisë për ngjarjen në "Don Bosko"

  • SQARIM Lidhur me transmetimin në emisionin “Fiks Fare” të një bisede me ish-shefin e Komisariatit të...

Adresa dhe Kontakte

E-mail: ankesa@shcba.gov.al

Tel: 0800 90 90 (linja e telefonit pa pagesë)

                                              LIDHJE

Ministria e Brendshme

Ministria e Drejtesise

                                            Policia e Shtetit

Të gjitha të drejtat e rezervuara. Ndalohet riprodhimi i pa autorizuar i faqes.